REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
[śląskie] Ruda Śląska: ul. 1 Maja zmieni się nie do poznania. Powstaną ronda turbinoweartykuł
Pokaż artykuł
[śląskie] Ruda Śląska: ul. 1 Maja zmieni się nie do poznania. Powstaną ronda turbinowe
Rusza przebudowa jednej z ważniejszych arterii komunikacyjnych w Rudzie Śląskiej. W najbliższy wtore...
[śląskie] 5 mln euro w kasie BPK za dobrze zrealizowany projektartykuł
Pokaż artykuł
[śląskie] 5 mln euro w kasie BPK za dobrze zrealizowany projekt
Komisja Europejska potwierdziła: bytomska ,,Poprawa gospodarki wodno-ściekowej" prawidłowo zrealizow...
We Wrocławiu trwa budowa Osi Zachodniej i przebudowa ulicy Kosmonautów [FILM + WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
We Wrocławiu trwa budowa Osi Zachodniej i przebudowa ulicy Kosmonautów [FILM + WIZUALIZACJE]
Trwają zaawansowane prace na budowie tzw. Osi Zachodniej we Wrocławiu. Inwestycja składa się z dwóch...
inwestycja
Pokaż inwestycję
[Ubocze] Fabryka "Luvena"
[Kraków] Osiedle, ul. Okulickiegoinwestycja
Pokaż inwestycję
[Kraków] Osiedle, ul. Okulickiego
Kraków, Nowa Huta
Tuwima Apartments inwestycja
Pokaż inwestycję
Tuwima Apartments
Łódź, Widzew, Tuwima 88/90
Apartamenty Flareinwestycja
Pokaż inwestycję
Apartamenty Flare
Warszawa, Grzybowska 6A
PGE transformuje ciepłownictwo. W Zgierzu pod Łodzią oddano do użytku niskoemisyjną elektrociepłownięartykuł
Pokaż artykuł
PGE transformuje ciepłownictwo. W Zgierzu pod Łodzią oddano do użytku niskoemisyjną elektrociepłownię
PGE Energia Ciepła oddała do eksploatacji nową, zasilaną gazem jednostkę wytwórczą w Zgierzu. Jest to już trzecia niskoemisyjna inwestycja ciepłownicza zakończona w tym roku w Grupie PGE. Zagwarantuje ona produkcję ciepła w sposób efektywny i przyjazny dla mieszkańców, poprawiając warunki środowiskowe w mieście.
Ogrody Witosainwestycja
Pokaż inwestycję
Ogrody Witosa
Opole, Aleja Wincentego Witosa
Skrajnainwestycja
Pokaż inwestycję
Skrajna
Ząbki, Skrajna 9
Baltic Luxury 2inwestycja
Pokaż inwestycję
Baltic Luxury 2
Świnoujście, Plac Wolności 3
INTERMAG z kolejnymi inwestycjami w Małopolsceartykuł
Pokaż artykuł
INTERMAG z kolejnymi inwestycjami w Małopolsce
Krakowski Park Technologiczny wsparł firmę INTERMAG sp. z o. o. z Olkusza, która planuje nowe inwestycje o wartości ponad 47 mln zł. Ulga podatkowa z programu Polska Strefa Inwestycji pozwoli firmie zaoszczędzić 28 mln 400 tys. zł, co stanowi aż 60% nakładów inwestycyjnych.
W Kaliszu powstanie centrum serwisowe niemieckiej firmy Gühringartykuł
Pokaż artykuł
W Kaliszu powstanie centrum serwisowe niemieckiej firmy Gühring
Kolejna zagraniczna inwestycja w województwie wielkopolskim. W Kaliszu powstanie nowoczesny zakład serwisowania i regeneracji narzędzi niemieckiej firmy Gühring. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Grupa Antczak.
Kolejna linia kolejowa na Dolnym Śląsku zostanie zrewitalizowana [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Kolejna linia kolejowa na Dolnym Śląsku zostanie zrewitalizowana [FILM]
Dolny Śląsk konsekwentnie realizuje program przywracania połączeń kolejowych. Podpisano umowę na rewitalizację linii kolejowej między Kamienną Górą a Ogorzelcem. Inwestycja o długości 12 kilometrów to kolejny etap programu „Dolny Śląsk na Dobrych Torach”, który przywraca połączenia kolejowe w regionie. Odtworzona linia ma poprawić bezpieczeństwo mieszkańców, ograniczyć ruch ciężarówek przewożących kruszywo oraz stworzyć nowe możliwości komunikacyjne i turystyczne dla południa województwa.
Polska firma Rex-Bud za 20 mln zł rozbuduje swój zakład produkcyjny w Zgierzu pod Łodziąartykuł
Pokaż artykuł
Polska firma Rex-Bud za 20 mln zł rozbuduje swój zakład produkcyjny w Zgierzu pod Łodzią
Kolejna inwestycja w aglomeracji łódzkiej. Polska, rodzinna firma budowlana Rex-Bud rozbuduje swój zakład produkcyjny w Zgierzu funkcjonujący pod marką handlową RBT. Inwestor otrzyma na swój projekt wsparcie od Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.
Powstanie nowy zakład w Oświęcimiu. Krakowskie Zakłady Eksploatacji Kruszywa inwestująartykuł
Pokaż artykuł
Powstanie nowy zakład w Oświęcimiu. Krakowskie Zakłady Eksploatacji Kruszywa inwestują
Z pomocą Krakowskiego Parku Technologicznego, jeden z największych producentów kruszywa naturalnego w Polsce wkracza w nową fazę rozwoju. Dzięki uzyskanej uldze podatkowej, firmie dużo łatwiej będzie zrealizować inwestycję na ponad 17 milionów złotych, tworząc kopalnię odkrywkową przyszłości – zautomatyzowaną, ekologiczną i przyjazną pracownikom.
Marvipol realizuje na warszawskim Ursynowie nową inwestycję Apartamenty Zielony Natolin [FILM + ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Marvipol realizuje na warszawskim Ursynowie nową inwestycję Apartamenty Zielony Natolin [FILM + ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE]
Na warszawskim Ursynowie powstają Apartamenty Zielony Natolin, czyli nowa inwestycja mieszkaniowa firmy Marvipol Development. Kameralny budynek stanie w zielonej i w pełni zagospodarowanej okolicy, nieopodal stacji metra i przystanku autobusowego.
W Elblągu powstanie Admiral Apartmentsartykuł
Pokaż artykuł
W Elblągu powstanie Admiral Apartments
W liczącym blisko 112,5 tysiąca mieszkańców Elblągu, w województwie warmińsko-mazurskim powstanie nowy obiekt z apartamentami na wynajem. Inwestorem jest Żegluga Gdańska. Wojewoda pomorski wydał właśnie pozwolenie na budowę obiektu przy ulicy Wodnej, nad rzeką Elbląg.
POLREGIO stworzy nowe zaplecze techniczne w Lubuskiemartykuł
Pokaż artykuł
POLREGIO stworzy nowe zaplecze techniczne w Lubuskiem
W Żaganiu powstanie nowe miejsce do serwisowania pociągów POLREGIO. Przewoźnik podpisał umowę na opracowanie koncepcji architektonicznej. To ważny krok w kierunku wzmocnienia potencjału spółki w województwie lubuskim.
inwestycja
Pokaż inwestycję
[Dąbrowa Górnicza] Blok energetyczny 70MW
Dąbrowa Górnicza
REKLAMA